ABC Projekcji
Uchwyty
Naglosnienie
Ekrany
FlipCharty Projektory Sterowanie
Strona glowna Dlaczego my ? Produkty Jak kupic ? Baza wiedzy Kontakt
W koszyku masz 0 przedmiot(ów), na łączną sumę: 0,00 zł
Zarejestruj sie Zaloguj sie Przypomnij hasloProdukt


wybierz zdjęcie:  Tablica interaktywna Polyvision Eno 96” (243,3cm)


Producent: PolyVision    

Model: Eno 96” (243,3cm)

Tablica interaktywna współpracująca z komputerem i projektorem multimedialnym. Działa jak duży ekran dotykowy, który może być obsługiwany za pomocą pióra elektronicznego komunikującego się z komputerem po bluetooth lub wykorzystana jak standardowa suchościeralna tablica ceramiczna.

Najważniejsze cechy produktu
:

 • Przekątna w calach: 96” (243,3cm)
 • Wymiar całkowity tablicy: 122,3 x 217,1cm
 • Wymiar powierzchni aktywnej: 119,2 x 212,2cm
 • Waga: 82.5 lb (37,44 kg)
 • Powierzchnia tablicy: ceramiczna e3 (patent)
 • Zastosowana technologia: wzorzec punktowy (redukuje do minimum potrzebę stosowania elementów elektronicznych, co podnosi bezawaryjność).
 • Zasilanie: tablica nie wymaga zasilania, pióro wymaga zasilania (1 bateria AAA)
 • Komunikacja z komputerem poprzez Bluetooth
Akcesoria w komplecie :
 • Akcesoria (w komplecie)
 • pióro elektroniczne
 • przenośny pasek funkcyjny
 • Bluetooth USB
 • jedna bateria AAA
 • sterownik PolyVision
 • dwie wymienne głowice do pióra
Gwarancja
 • Dożywotnia gwarancja na powierzchnię ceramiczną eł
 • 10 lat gwarancji na tablicę (profil, elementy mocujące, itp.)
 • 2 lata gwarancji na pozostałe komponenty

Czym jest ēno?

ēno™ to najnowsza tablica interaktywna zaprojektowana przez PolyVision.
Jest przełomowym rozwiązaniem w zakresie komunikacji interaktywnej, adresowanym dla szkół.
ēno™ jest kwintesencją najlepszych cech tradycyjnej tablicy ceramicznej oraz tablicy interaktywnej.

Połączenie wyjątkowych cech powierzchni ceramicznej oraz unikalnej technologii nadruku punktowego pozwoliło na stworzenie tablicy interaktywnej wyjątkowej w swojej prostocie i łatwości użytkowania!

 • Tablica nie posiada żadnych elementów elektronicznych – jedynym elementem elektronicznym jest pióro.
 • Komunikacja odbywa się za pomocą Bluetooth.
 • Tablica współpracuje z każdym dostępnym na ryku oprogramowaniem.
 • Dożywotnia gwarancja na powierzchnię tablicy oraz 2-letnia gwarancja na pióro.

ēno™ przedstawia szczególną wartość dla nauczyciela, ponieważ pozwala mu bez zbędnych trudności prowadzić lekcję zarówno w sposób tradycyjny, używając tylko funkcji tablicy ceramicznej, jak też interaktywny – wystarczy włączyć pióro!

ēno w akcji

Zapraszamy do obejrzenia filmu, który dobrze obrazuje działanie i zalety tablicy interaktywnej ēno.
[Przepraszamy za brak wersji w j. polskim]


Zestawienie zalet

Powierzchnia wielofunkcyjna   ēno to połączenie tablicy magnetycznej, białej suchościeralnej oraz interaktywnej. Można powiedzieć, że klient nabywa 3 produkty w jednym. Nie ma potrzeby kupowania oddzielnie tablicy białej (do pisania markerami) i interaktywnej. Wymierna oszczędność.
Powierzchnia ceramiczna   Najwyższej klasy powierzchnia ceramiczna, wykorzystywana do tablic szkolnych, odporna na: zarysowania, ścieranie, farbę w sprayu, ogień, brud (patrz specyfikacja techniczna). Jej najważniejszymi cechami są długowieczność i odporność na zniszczenie.


Technologia wzorca punktowego   Technologia opatentowana przez firmę Anoto. PolyVision posiada wyłączność na jej wykorzystanie na produkowanej przez siebie powierzchni ceramicznej. Jest to technologia, która pozwala na bezbłędne (nienarażone na zakłócenia) ustalenie współrzędnych pióra. Redukuje do minimum potrzebę stosowania elementów elektronicznych w tablicy interaktywnej, co podnosi wydatnie jej bezawaryjność.
Certyfikacja Cradle to Cradle   Bardzo restrykcyjna certyfikacja dla produktów ekologicznych. Produkty z powierzchnią ceramiczną PolyVision taką certyfikację posiadają.
Cradle to Cradle certification focuses on the characteristics of sustainable materials, products and systems. The certification process places a major emphasis on the human and ecological health impacts of a product’s ingredients, as well as on the ability of that product to be truly recycled or safely composted. The quality of energy used to create a product, water quantity and quality, and social responsibility also are essential sustainability characteristics and focus areas in this certification process.
Dla szkół, szczególnie dla dzieci jest to istotne z punktu użytkowania tablicy. Tablica nie absorbuje zanieczyszczeń ani bakterii, nie emituje szkodliwych związków czy zapachów, jest to powierzchnia „czysta”.
Bez elektroniki w samej tablicy   Ograniczenie do minimum elektroniki – tylko pióro – powoduje, że tablica sama w sobie jest bezawaryjna. Ewentualna reklamacja ogranicza się jedynie do wymiany pióra.
Bez okablowania   Brak okablowania – jakiegokolwiek połączenia między tablicą, piórem i komputerem gwarantuje pełną swobodę poruszania się przy tablicy. Użytkownik nie musi się obawiać, że wyrwie kabel – ma pełną swobodę poruszania się.
Elektroniczne pióro   Pióro komunikuje się z komputerem za pomocą portu Bluetooth – rozwiązanie jest stosowane powszechnie i nie stanowi problemu dla użytkownika. Ta forma komunikacji pióra z komputerem również zapewnia użytkownikowi pełną swobodę poruszania się. Pióro komunikuje się z komputerem nawet z odległości 10 m.
Warunki gwarancji   dożywotnia gwarancja na powierzchnię ceramiczną tablicy
10 lat gwarancji profile oraz system mocowań
2 lata gwarancji na pióro

Parametry:
dostępność:jest dostępny na magazynie - wysyłka natychmiastowa


masz pytanie odnosnie ceny, parametrow lub dostepnosci - napisz


 
Wpisz słowo aby wyszukać produkt.
778966    1778880
tel. 71 363 48 71
movano_abcprojekcji

Autoryzacja na sprzedaż - dealer ekranów i stolików PROJECTAAutoryzacja na sprzedaż - dealer ekranów ADEOAutoryzacja na sprzedaż - dealer projektorów EPSON
Wyższa Szkoła Handlowa WrocławMEDICUS AIM Sp. z o.o.