ABC Projekcji
Uchwyty
Naglosnienie
Ekrany
FlipCharty Projektory Sterowanie
Strona glowna Dlaczego my ? Produkty Jak kupic ? Baza wiedzy Kontakt
W koszyku masz 0 przedmiot(ów), na łączną sumę: 0,00 zł
Zarejestruj sie Zaloguj sie Przypomnij hasloProdukt


wybierz zdjęcie:  Tablica suchościeralno-magnetyczna NOBO PRESTIGE lakierowana


Producent: NOBO Europe    

Model: NOBO PRESTIGE lakierowana - drewno

Montaż staje się prosty z gamą eleganckich tablic Nobo Prestige. Dzięki systemowi montażu Easy Fix tablicę można zainstalować w ciągu kilku minut. Różnorodność wykończeń - aluminiowe, z efektem dębu lub grafitu - gwarantuje, że można dobrać tablicę do umeblowania każdego pomieszczenia konferencyjnego. Dostępne są tablice ze stali powlekanej i emaliowane. Tablice wyposażone są w pojemne tacki na markery, aby każde spotkanie... lub burza mózgów przebłagały bez zakłóceń.

Najważniejsze cechy produktu :

  • Powierzchnia suchościeralna magnetyczna lakierowana
  • Nobo Prestige to najlepszej jakości tablice w nowoczesnym stylu.
  • 25 lat gwarancji na białą tablicę ze stali emaliowanej (pod warunkiem przestrzegania normalnych warunków użytkowania).
  • System montażu wykluczający błędy.
  • Tacka na markery
  • rama z efektem dębu
  • W komplecie zestaw montażowy
  • W zestawie znajduje się też komplet magnesów, marker suchościeralny, tacka na akcesoria i zestaw do montażu Easyfix
  • Gwarnacja 10 lat na powierzchnię
W ofercie dostępne także :

- gąbki, magnesy, markery suchościeralne (dział akcesoriów przy flipchartach)


Dostępność :   2 -3  dni (tablica w ciągłej sprzedaży na magazynach dystrybutora)

Z elegancką ramą w kolorze dębu i najwyższej jakości emaliowaną powierzchnią magnetyczna tablica suchościeralna Nobo Prestige™ jest wyjątkowo wytrzymałym i eleganckim rozwiązaniem, które pozwoli uchwycić pomysły i notatki ze spotkań w ruchliwym miejscu pracy. Można ją również wykorzystać jako tablicę ogłoszeniową i przymocować wiadomości i wykresy, aby stworzyć przyciągające wzrok ekspozycje. Wydruki można przypinać do tablicy za pomocą magnesów, można też ręcznie wpisywać na niej notatki, używając w tym celu markerów sucho ścieralnych lub komunikować się za pomocą obydwu tych metod jednocześnie.

 

Elegancka: szeroka rama w ciepłym kolorze dębu ma elegancko zaokrąglony kształt, dzięki czemu jest bardzo atrakcyjna wizualnie. Nowoczesny kształt i tradycyjny kolor emanują jakością i podkreślą profesjonalny wizerunek Twojej firmy.

Wytrzymała: trudnościeralna emaliowana powierzchnia tablicy Nobo Prestige™ jest odporna na zadrapania i odpryski, dlatego idealnie nadaje się do intensywnego użytku. Wyjątkowa oferta 10-letniej gwarancji na powierzchnię tablicy (z zastrzeżeniem normalnego użytkowania) zapewnia, że tablicę wykonano w sposób zapewniający dużą trwałość, jej zakup jest więc całkowicie bezpieczny.

Prosta w obsłudze: natychmiast po rozpakowaniu możesz rozpocząć instalację tablicy Nobo Prestige™, która jest całkowicie zmontowana. W zestawie znajduje się też komplet magnesów, marker suchościeralny, tacka na akcesoria i zestaw do montażu Easyfix. Za pomocą dostarczanych w zestawie instrukcji dwie osoby mogą łatwo i bezpiecznie zamontować uchwyty ścienne i założyć na nie tablicę. A co istotne, równie łatwo jest usunąć tablicę, jeśli zdecydujesz się odświeżyć biuro lub je przenieść.


Parametry:


masz pytanie odnosnie ceny, parametrow lub dostepnosci - napisz


 
Wpisz słowo aby wyszukać produkt.
778966    1778880
tel. 71 363 48 71
movano_abcprojekcji

Autoryzacja na sprzedaż - dealer ekranów i stolików PROJECTAAutoryzacja na sprzedaż - dealer ekranów ADEOAutoryzacja na sprzedaż - dealer projektorów EPSON
Wyższa Szkoła Handlowa WrocławMEDICUS AIM Sp. z o.o.