ABC Projekcji
Uchwyty
Naglosnienie
Ekrany
FlipCharty Projektory Sterowanie
Strona glowna Dlaczego my ? Produkty Jak kupic ? Baza wiedzy Kontakt
W koszyku masz 0 przedmiot(ów), na łączną sumę: 0,00 zł
Zarejestruj sie Zaloguj sie Przypomnij haslo
  ABCprojekcji.pl to niezależny dostawca oraz integrator szeroko pojętego zagadnienia audiowizji.
Pod skrzydłami działalności naszej firmy rozwijamy kilka powiązanych względem siebie gałęzi :

SPRZEDAŻ :

Posiadamy w stałej ofercie szeroką gamę projektorów multimedialnych, ekranów projekcyjnych, lamp projekcyjnych, wizualizerów, systemów nagłośnienia oraz wszelkiego rodzaju osprzętu prezentacyjnego

Nie oferujemy sprzętu, który naszym zdaniem jest niewystarczająco dobry. Wiemy co sprzedajemy i się tego nie wstydzimy, a do całości procesu sprzedaży podchodzimy odpowiedzialnie – dokładnie tak jakbyśmy chcieli być potraktowani jako klienci.

Naszych dostawców dobieraliśmy latami a niska awaryjność sprzedawanych przez nas produktów jest dla nas ważna – dla nas to proste, mniej reklamacji to niższe koszta i szansa polecenia nas dalej. Ze swojej oferty wykluczyliśmy dostawców nieodpowiedzialnych o wysokiej awaryjności, dlatego nie znajdą Państwo u Nas niektórych powszechnie znanych producentów.

INSTALACJE AUDIOWIZUALNE :

Pomagamy w kompleksowym doborze sprzętu, wykonujemy koncepcje oraz projekty systemów audiowizualnych po ich instalację i uruchomienie. Wykonujemy zarówno proste instalacje budżetowe jak i bardziej skomplikowane projekty sal szkoleniowo – konferencyjnych.  Przykłady naszych prac znajdziesz tu :

Pracujemy w godzinach dogodnych dla klienta. Jeśli trzeba prace instalacyjne wykonywane są popołudniami, wieczorem lub w weekendy.

SERWIS PROJEKTORÓW :

ABC Projekcji to również usługi w zakresie serwisu oraz dostawy części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych tj. lamp do projektorów, filtrów powietrza, lamp do rzutników pisma, itp. Usługi te dotyczą także użytkowników, którzy są już posiadaczami sprzętu zakupionego z innych źródeł.

Nasza oferta to kompleksowe przeglądy projektorów, wymiany części eksploatacyjnych (w tym lampy do projektorów, filtry powietrza, filtry polaryzacyjne) oraz specjalistyczne diagnozy i naprawy układów zasilania płyt głównych,  chłodzenia, polaryzarów i kół barwnych.

Zapraszamy

www.abcprojekcji.pl

tel. +48.71.363 48 71
fax +48.71.363 48 72
mobile +48.604 943 751
e-mail:  abc@abcprojekcji.comDlaczego warto kupować u nas ?

  • każdy zakupiony u nas produkt posiada gwarancję
  • rzetelna i fachowa pomoc techniczna od 2001 roku
  • stabilna sytuacja finansowa pozwalająca na realizację zamówień nie za pieniądze klientów.
  • konkurencyjne ceny produktów – cena nie gra ?, napisz – jesteśmy ludźmi otwartymi na dialog
  • monitorowanie realizacji zamówienia poprzez swoje konto w serwisie
  • odpowiadamy na każdego maila przesłanego do nas
  • naszych dostawców dobieraliśmy latami, niska awaryjność sprzedawanych przez nas produktów jest dla nas ważna – dla nas to proste, mniej reklamacji to szansa polecenia nas dalej.
 
Wpisz słowo aby wyszukać produkt.
778966    1778880
tel. 71 363 48 71
movano_abcprojekcji

Autoryzacja na sprzedaż - dealer ekranów i stolików PROJECTAAutoryzacja na sprzedaż - dealer ekranów ADEOAutoryzacja na sprzedaż - dealer projektorów EPSON
Wyższa Szkoła Handlowa WrocławMEDICUS AIM Sp. z o.o.