ABC Projekcji
Uchwyty
Naglosnienie
Ekrany
FlipCharty Projektory Sterowanie
Strona glowna Dlaczego my ? Produkty Jak kupic ? Baza wiedzy Kontakt
W koszyku masz 0 przedmiot(ów), na łączną sumę: 0,00 zł
Zarejestruj sie Zaloguj sie Przypomnij hasloZ nimi współpracujemy

BOSCH
 
Bosch Security Systems to jeden z najlepszych jakościowo i największych na świecie dostawców systemów zabezpieczeń, nagłośnieniowych i kongresowych.

W  ofercie znajdują się:
- systemy nagłośnieniowe i dźwiękowe systemy ostrzegawcze, które umożliwiają nagłośnienie, emisję wiadomości oraz bezpieczną ewakuację,
- systemy kongresowe i tłumaczeń językowych, usprawniające prowadzenie spotkań i konferencji,
- systemy telewizji dozorowej (CCTV), w tym najnowsze rozwiązania oparte na sieciach IP oraz kamery czuwające nad bezpieczeństwem nawet w ekstremalnych warunkach, np. w niskich temperaturach czy obszarach zagrożonych wybuchem,

RTI - Sterowanie systemami audiowizualnymi

RTI Corp. to na rynku amerykańskim potentat w zakresie systemów sterowania i integracji ale także automatyki. Bogata oferta obejmuje zarówno panele dotykowe, piloty, jednostki sterujące, ale także ciekawe i użyteczne akcesoria oraz aplikacje (iPAD i Virtual Panel). Dodatkowo ostatnio do oferty został wprowadzony system dystrybucji audio. Systemy te szeroko są stosowane w aplikacjach komercyjnych ale także w domu. Do tworzenia interfejsów graficznych i programowania służy intuicyjny i prosty w obsłudze program Integration Designer, który pozwala jednocześnie programować wszystkie produkty RTI.
  
KRAMER
 
Kramer jest producentem urządzeń wspomagających systemy audiowizualne i ich transmisję. Należą do nich m.in. różnego rodzaju przełączniki foniczne i wizyjne, matryce, procesory dźwięku i obrazu, wzmacniacze sygnału, skalery obrazu, kable i konektory,  urządzenia do przesyłania sygnałów AV za pośrednictwem skrętki FTP oraz przyłącza i proste systemy sterujące.
 
ATEN
 
ATEN jest firmą oferującą kompletne rozwiązania i zasoby technologiczne wspomagające transmisję obrazu oraz dźwięku. Posiadane certyfikaty ISO 9002  i w pełni zautomatyzowana fabryka w Taipej na Tajwanie pozwalają na produkcję rozsądnej jakości wzmacniaczy i dzielników sygnału video za bardzo przystępną cenę.
 
ADEO
 
Adeo Screen produkuje wysokiej jakości ekrany projekcyjne od 1994 roku . Działaność Adeo Screen obejmuje projektowanie ekranów, ich produkcję oraz dystrybucję - zarówno na rynku wewnętrznym i rynkach  międzynarodowych pod silną własną marką. Kompletny asortyment pozwala zaspokoić wymagania klientów zarówno rynku Profesjonalnego (AV), jak również klientów Rynku Edukacyjnego i Kin Domowych (HT).

Adeo to także Personal Screen System (PSS) - system umożliwiający personalizację ekranów zgodnie ze specyficznymi oczekiwaniami klientów. System ten umożliwia 1.080 różnych kombinacji dla każdego ekranu o  rozmiarach standardowych.  Filozofia firmy Adeo Screen polega na zaoferowaniu klientom ekranów jak najbardziej zbliżonych do ich oczekiwań, w możliwie najkrótszym czasie. PSS pozwala wybrać dla prawie każdego ekranu:   kolor kasety (dla ekranów  rozwijanych) - biały, czarny, anodyzowane aluminium ,  rodzaj powierzchni projekcyjnej (VisionWhite | VisionWhitePro | VisionGrey | Vision Acoustik | VisionRear | VisionFold) ,  format ekranu - 1:1, 4:3, 16:9 ,  stronę umieszczenia silnika (dla ekranów rozwijanych) ,  stronę wysuwu powierzchni projekcyjnej - przednią lub tylną (dla ekranów rozwijanych), czarne ramki dookoła ekranu  zwiekszajace kontast obrazu na brzegach ekranu ,  szerokość górnego czarnego pasa (top black border) ,  wybór rodzaju  sterowania bezprzewodowego (radiowe, radiowe zintegrowane, podczerwień)

PROJECTA
 
Projecta jest holenderskim producentem ekranów projekcyjnych z ponad 50-letnią tradycją. Jest też światowym liderem w tej branży. W ofercie znajdują się ekrany o różnorodnym zastosowaniu i różnych powierzchniach odbijających. Od ekranów wysuwanych elektrycznie i zdalnie starowanych, po tradycyjne ekrany na trójnogu oraz ekrany do projekcji tylnej.

Holenderska Projecta to dwa podstawowe argumenty :

- jakościowy - produkcja europejska z magazynami w Holandii
- innowacyjny - konkurencja to w większości kopie pomysłów PROJECTY
 
Od 1991 roku Projecta częścią amerykańskiego koncernu Da-Lite Screen Company. Wchłonęła również francuską firmę ProColor - dzięki tej operacji stała się światowym liderem w branży produkcji dużych ekranów projekcyjnych. W 2003 roku Projecta uzyskała certyfikat jakości ISO 9001-2000 co udowadnia wysoki poziom jakościowy.
 
NOBO
 
Nobo stanowi integralną część ACCO Brands Corporation, jednego z największych na świecie dostawców produktów biurowych, o łącznym przychodzie rocznym sięgającym 2 mld dolarów. Produkty NOBO znajdują się w sprzedaży w 80 krajach regionu EMEA i cieszą się wysoką rozpoznawalnością marki, zwłaszcza w kluczowej dla nas kategorii produktów, jaką są tablice suchościeralne i gabloty ogłoszeniowe, flipcharty i ekrany.

Oferta NOBO jest tworzona z myślą o czterech kategoriach: prezentowaniu, pisaniu interaktywnym, pokazywaniu (eksponowaniu) oraz planowaniu wizualnym. Połączenie ich w całość umożliwia uzyskanie jednej z najbardziej różnorodnych na rynku serii rozwiązań do komunikacji wizualnej.
 
AVTEK
 
AVTEK to produkty prezentacyjne, przeznaczone do wykorzystywania w biznesie, edukacji oraz prywatnym domowym centrum rozrywki. Ekrany  AVtek do doskonała budżetowa alternatywa dla ADEO i PROJECTY. Produkty AVTEk to także uchwyty do projektorów stoliki prezentacyjne oraz statywy do multimedialnych tablic interaktywnych.
 
2x3
 
Wśród produktów oferowanych przez 2x3 S.A. znajdują się elementy wyposażenia pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych i szkoleniowych. Zarówno najprostsze tablice korkowe w ramie drewnianej, tablice tekstylne, tablice suchościeralne, magnetyczne jak i wysokiej jakości tablice z powierzchnią ceramiczną. Oferujemy tablice rozkładane – tryptyki, tablice obrotowo-jezdne, flipcharty, stojaki do tablic oraz ekrany projekcyjne. W naszej ofercie znajdują się również meble prezentacyjne i akcesoria usprawniające prace z produktami oraz zapewniające ich prawidłową eksploatację i pielęgnację.
 
MONACOR
 
oferta Monacor jest adresowana do firm zajmujących się szeroko rozumianą branżą muzyczną, a także nagłośnieniami samochodowymi oraz systemami zabezpieczeń mienia. W ofercie producenta blisko 5 tysięcy produktów i stale powiększające się port folio. Mikrofony, wzmacniacze foniczne, głośniki sufitowe i ścienne to tylko mała cząstka tego co proponuje MONACOR.
 
SHURE

SHURE to producent profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego. Pionierskie konstrukcje z przed kilkudziesięciu lat znajdują wciąż zastosowanie i szerokie grono odbiorców wśród muzyków z całego świata. Shure to także innowacje i wciąż powiększająca się oferta mikrofonów scenicznych oraz systemów bezprzewodowych. Propozycja dla ludzi poszukujących wysokiej jakości produktów.

VISION

VISION to przede wszystkim proste systemy sterowania pozwalające na pełną i szybką kontrolę urządzeniami audiowizualnymi znajdującymi się w naszej instalacji.  Szybkie włączanie projektora, wysuw ekranu i włączenie nagłośnienia  za pomocą jednego klawisza sterującego to coś w czym specjalizuje się ten producent.  Uzupełnieniem oferty producenta są niedrogie systemy nagłośnienia , proste przełączniki wizyjne, duża gama modułowych przyłącz ściennych i stołowych oraz okablowanie AV.

MIPRO

wysokiej klasy sprzęt nagłaśniający firmy MIPRO to doskonała alternatywa jakościowa dla produktów konkurencji. Zasilane z akumulatorów przenośne systemy nagłaśniające,  pełna gama mikrofonów scenicznych oraz systemów bezprzewodowych to strzał w dziesiątkę dla wszystkich którzy wymagają czegoś więcej i na dłużej ...

EPSON

Spółka zależna japońskiego concernu SEIKO EPSON CORPORATION jest jednym z wiodących dostawców produktów i rozwiązań w zakresie druku i cyfrowej obróbki zdjęć. W naszej ofercie Epson to przede wszystkim projektory multimedialne do zastosowań konferencyjnych oraz kina domowego. Fakt :  Epson to lider światowego rynku w dziedzinie projektorów LCD, dlatego w port folio tego producenta nie znajdą Państwo tańszych technologicznie projektorów DLP.

Epson jest producentem, który dba o rozwój i  innowacyjne rozwiązania w swoich projektorach. Przykładami mogą być system bezprzewodowego przesyłania obrazu oraz system ETORL stosowany w nowych lampach do projektorów, który pozwala na znaczne wydłużenie żywotności lampy, bez konieczności oczekiwania na wychłodzenie po zakończonej projekcji.

Wysoka jakośc projektorów Epson znajduje każdego roku uznanie  wielu niezależnych czasopism branży AV zdobywając wiele indywidualnych wyróżnień.

AVERMEDIA

Wysokiej jakości wideokonferencje AVerMedia dają możliwość prowadzenia konferencji  jakości HD różnym użytkownikom bez względu na miejscie ich pracy - w biurze domowym, oddziałach czy centrali firmy. Zaprojektowane głównie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach urządzenia  AVerComm zapewniają doskonałe parametry, są proste w obsłudze i posiadają wszystkie najczęściej wykorzystywane funkcje, które posiada znacznie droższa konkurencja.  Spośród dostępnych na rynku urządzeń do wideokonferencji urządzenia AVerComm cechuje nie tylko atrakcyjna cena, ale także niezwykła funkcjonalność i wysokie parametry techniczne urządzenia.

AVER Media to także wizualizery zwane także kamerą dokumentową. Wizualizer wraz z projektorem jest jednym najważniejszych elementów systemu prezentacji stanowiący jedyną rozsądną alternatywe dla starych rzutników pisma.

MITSUBISHI

Projektory Mitsubishi Electric są produktami bezkompromisowymi - zarówno jeśli chodzi o jakość, jak również o wyposażenie. Ostry, kontrastowy obraz i nasycone kolory - zarówno dla obrazów ruchomych jak i statycznych. Ten producent nigdy nie będzie tani, a na uwagę w szczególności zasługują projektory instalacyjne o podwyższonej jasności świecenia oraz te z przeznaczeniem do profesjonalnego kina domowego. Mitsubishi równolegle rozwija półkę projektorów LCD oraz DLP starając się "wycisnąć" najlepsze i najnowsze rozwiązania technologiczne z obu technologii.

CASIO

CASIO to przede wszystkim  pionierski producent projektorów wykorzystujący technologie Laser&Led. Innowacyjna, hybrydowa technologia Laser&LED to bezrtęciowe źródło światła składające się z diod LED i lasera, o znacząco wydłużonej żywotności do 20 tys. godzin - ponad 15 lat przy 6 godzinach pracy dziennie! …

QOMO

Qomo to przede wszystkim tablice interaktywne  wykonane w dwóch technologiach elektromagnetycznej oraz pozycjonowania w podczerwieni. Ceramiczne tablice interaktywne QOMO posiadają specjalną antyrefleksyjną powierzchnię suchościeralną, której można używać także jak zwykłej białej tablicy wykorzystując tradycyjne markery.
Uzupełnieniem bogatej oferty tablic interaktywnych QOMO są Tablety LCD  (połączenie monitora LCD z wysokiej rozdzielczości tabletem), Wizualizery (kamery dokumentowe) oraz systemy do przeprowadzania testów w czasie rzeczywistym.

SMS

Wysokiej klasy uchwyty i mobilne statywy do tablic interaktywnych z ramieniem do projektora krótkoogniskowego. Możliwość elektrycznej regulacji wysokości głównej kolumny statywu lub uchwytu oraz płynna regulacja położenia projektora w zakresie 680
mm, 1200 mm, 1450 mm (w zależności od modelu) pozwala na dostosowanie uchwytu i statywu do posiadanej tablicy i projektora krótkoogniskowego.

LUMENS

Tajwański Lumens to przede wszystkim wizualizery, zwane także kamerami dokumentowymi. Wizualizer wraz z projektorem jest jednym najważniejszych elementów systemu prezentacji. Dzięki tym dwóm składnikom możliwa jest profesjonalna prezentacja obrazu płaskiego (kartki, notatki, zdjęcia) jak i przestrzennego przedmiotu wraz z możliwością szybkiej obróbki cyfrowej oraz zapamiętaniem np. w pamięci wewnętrznej.

PROFIGOLD

Profigold jest uznaną na świecie marką najwyższej jakości przewodów do przesyłu sygnałów audio wideo. Jeżeli zależy Ci na bezkompromisowej transmisji wizji bez zbędnych strat i problemów to jest to producent, którego szukasz. Wszystkie wyroby Profigold są produkowane zgodnie z najostrzejszymi wymogami certyfikacyjnymi zawartymi w normie ISO9002.

BACHMANN

Przyłącza stołowe Bachmann pozwalają połączyć nowoczesny design z technologią jak również spełnić wymagania budżetowe. Dopasowany design przyłącza jest najważniejszym punktem, zwłaszcza przy doborze wyposażania stołu konferencyjnego. Nie raz już spotkałeś się z tymi wymaganiami: Przyłącza mają być dopasowane do stołu jak i do sali konferencyjnej, nie rzucać się w oczy  lecz złącza muszą być łatwo dostępne. Kompleksowa oferta produktów Bachmann spełni praktycznie wszystkie wymagania. A najważniejszym „przebojem” tych przyłączy jest to, że są one indywidualnie konfigurowane a następnie rekonfigurowane po latach, gdyż są produktami systemowymi.

LIESEGANG

Lisegang to niemiecka marka należąca do koncernu TAS-MEDIA.  Silna pozycja tego producena to przede wszystkim bardzo wysokiej klasy rzutniki pisma oraz stoliki prezentacyjne.  Rzutniki foli Lieseganga to bezkompromisowa jakość, jeśli jesteś klientem skorym do inwestycji kilku złotych więcej kosztem jakości to ta propozycja znajdzie Twoje uznanie.


 
Wpisz słowo aby wyszukać produkt.
778966    1778880
tel. 71 363 48 71
movano_abcprojekcji

Autoryzacja na sprzedaż - dealer ekranów i stolików PROJECTAAutoryzacja na sprzedaż - dealer ekranów ADEOAutoryzacja na sprzedaż - dealer projektorów EPSON
Wyższa Szkoła Handlowa WrocławMEDICUS AIM Sp. z o.o.