ABC Projekcji
Uchwyty
Naglosnienie
Ekrany
FlipCharty Projektory Sterowanie
Strona glowna Dlaczego my ? Produkty Jak kupic ? Baza wiedzy Kontakt
W koszyku masz 0 przedmiot(ów), na łączną sumę: 0,00 zł
Zarejestruj sie Zaloguj sie Przypomnij hasloINSTALACJE AUDIOWIZUALNE -  Montaż projektora, Instalacja projektora, montaż i instalacja ekranu, montaż nagłośnienia ...

Przez kilka lat działalności naszej firmy zebraliśmy niezbędne doświadczenie instalatorskie, które daje nam możliwość realizacji  najróżniejszych konfiguracjach multimedialnych. Podejmujemy się zarówno prac budżetowych  w których wymagana jest prosta instalacja np. samego projektora jak i bardziej skomplikowanych projektów sal szkoleniowo - konferencyjnych.

Część wykonanych przez nas prac, projektów wraz ze zdjęciami i opisami znajdą Państwo w naszej galerii. 

Pomagamy w kompleksowym doborze sprzętu, wykonujemy koncepcje oraz projekty systemów audiowizualnych po ich instalację i uruchomienie. Pracujemy w godzinach dogodnych dla klienta. Jeśli trzeba prace instalacyjne wykonywane są popołudniami, wieczorem lub w weekendy.

Modernizujemy istniejące sale multimedialne, montujemy zarówno sprzęt zakupiony u nas jak i  niepochodzący z naszej oferty. Jeśli nie jesteśmy w stanie czegoś wykonać polecimy firmy które to zrobią.

W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu z nami w wygodny sposób

Instalacje audiowizualne w abcprojekcji.pl :

tel. +48.71.363 48 71  
fax +48.71.363 48 72
e-mail:  abc@abcprojekcji.com

 
Wpisz słowo aby wyszukać produkt.
778966    1778880
tel. 71 363 48 71
movano_abcprojekcji

Autoryzacja na sprzedaż - dealer ekranów i stolików PROJECTAAutoryzacja na sprzedaż - dealer ekranów ADEOAutoryzacja na sprzedaż - dealer projektorów EPSON
Wyższa Szkoła Handlowa WrocławMEDICUS AIM Sp. z o.o.